Zpráva z malého světa

19. ledna 2016 v 11:29 | Leaness jméno mé!
Ahoj, přátelé!
Dnes vás pouze uvedu v mém osobním životě, protože ten je teď jaksi na přes držku. Jsem strašně špatná blogerka, protože můj poslední článek je z 23. prosince - věřte mi, stydím se za to!
V minulém deníčku, jsem vám oznámila mou nechuť k svátkům vánočním - a i když jsem se strachovala, tak vlastně ten čtyřiadvacátej nebyl až tak špatnej, jak jsem si kreslila. Teda až na to, že jsem v noci byla naprosto zoufalá jak malá holka! Zas a znova! Badumts ( to je teď něco modního, jo..)
Mohla bych vám oznámit, co jsem dostala darem toho suprovýho večera, ale možná bych si to nechala na samostatný článek - jen si možná myslím, že je trošku neaktuální. Ale budiž. S jedním dárkem vás představím - později.

Můj silvestr byl docela na prd. Odpoledne jsem hrála vědomostní hry, který jsem hrála s podstatně staršíma klukama - myslela jsem si jednoduše, že dostanu na prdel (bééé, já jsem blondýna, vy ne!). Já jsem je prostě dávala. Měla jsem víc žetonů a moje ego bylo mnohonásobně vyšší než obvykle. Mladej skvost, prostě.
No, večer mojí kamarádku trefila petarda. Dvakrát. A smutně-vtipný je, že ani jedna z nás žadnou petardu nepouštěla. Jak se říká - ve špatnou dobu, na špatným místě (Je to jinak???)
Celkově můj začátek roku nezačíná slavně, protože se prostě dějou věci, který kolikrát položí i bejka. Beze srandy - každej si prostě zažívá něco, co ho tak docela odrovná. Znáte to, všechno se sejde se vším, a potom to už padá na hlavu jak kýbl hnoje ( místo pro smích od mých spolužáků - vesničanka tělem i duší!)
Je leden - dost testů a zkoušek, takže se prostě omlouvám se sklopenýma ušima a očima (potajmu se směju, protože je to prostě dokonalá narážka na jednoho xichta - který mě taky nešetří, prosim vás!). Držím vám palce - hlavně těm, co zažívají stresáky jak já - dokonce jsem celej vejkend držela hlavu v kýblu.

Ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 27. ledna 2016 v 23:07 | Reagovat

Taaaakže. Abych nějak začala. Na tvůj blog jsem narazila nedávno a moc se mi líbí, jakým stylem píšeš. Máš skvělej blog, vůbec na nic si nehraješ a píšeš věci tak, jak jsou. To je nejlepší přístup! :D

Můj leden stojí za nic, pořád jsem nemocná. Celý leden jsem jen promarodila, tak doufám, že únor bude aspoň o něco lepší. Rozhodně velkým plusem je to, že jsem zdolala zkouškové, tím jsem si taky zvýšila ego, stejně jako ty při té hře. :D
A je kamarádka v pořádku? To je hrozný, co se jí stalo. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama