O tom, jak jsem se málem rozbrečela u stromku

29. listopadu 2015 v 21:02 | Leaness jméno mé!
Dneska je 29.11. 2015 a u nás na vesnici (už víte, že jsem sedlák, že ano?) se rozsvicel stromek! Musím vám předem říci, že jsem byla na besídce pomáhat starším. Za úkol jsme měli roztancovat děti (kdyby jste mě viděli, jak tancuju, tak byste rozhodně chtěli tancovat taky). Přátelé! Já z těch dětí vyrostu - nejsem si jistá, ale příjdou mi rok od roku línější nebo snad /stydlivější/. Mohla bych vám vyprávět o tom, jak to stojí jako prkno - a nebo řve. Fakt řve! Do kolen jsem šla, když na mě ukázal náš rošťák z vesnice fakáče! B-e-z-e s-r-a-n-d-y.
Každopádně naše vesnice naplánovala nádherný rozsvícení stromečku, který se sice asi ani za mák nepodobá tomu na Staromáku, ale rozhodně má taky svoje schované kouzlo (svítí to a účel to prostě splní!).

Chci s vámi rozebrat vzpomínky, který se člověku zaseknou v hlavě a vždycky se najde nějaký spouštěč, který vám tu scénu přehraje jako v nějakým dost kýčovitým filmu. Zrovna dneska se mi jeden moment dost dobře zasekl v hlavě. Kousek od stromu byly natáhnutý bedny s hudbou. Musím vám říci, že na úvodní rozsvícení prostě pustili božskýho Káju! Chyběl sníh a na stopéro vím, že bych začala brečet, jak malý dítě, co vidělo čerta a nebo taky mě, žja! V jednom článku jsem vám popisovala to, že mám dvě nejlepší kamarádky - a s nima jsem ten zážitek sdílela. Byla zima jako prase, mrzly mi prsty u nohou a potok z nosu jsem si neustále utírala do rukávu, ale i přesto bych byla ochotná tam zůstat i celou noc. Je to přesně ten moment, kdyby jste udělali všechno proto, aby jste zastavili tu chvíli a žili jí naplno.


- dávám sem obrázek, který je obšlehnutý z weheartit, ok?

Čirou náhodou jsem si vzpomněla na další chvíle. Třeba na tu, když mě sourozenci zavírali do peřiňáku (nemůžu si pomoct, ale prej sem byla fakt prudič - to jsem do dneška). Taky jsem si vzpomněla na chvíli, kdy mi moje babča četla pohádky. Krásná představa o tom jak naivní a mladí jsme byli - a přesně tohle si budeme říkat i za pár let. Naivní a mladí. Šílení a krásní.

A právě proto jsem si začala uvědomovat a vzpomínat na ty lepší momenty, na který je radost pomyslet, protože ty s náma zůstanou navždycky, ať se nám přihodí cokoliv - a v tom je ta jedinečnost.

A mám tu otázku také pro vás - Jaký moment se vám v blízké době uchytil v hlavě?
A jaký moment tam budete mít snad už navěky?

PS: je čas na písničku tejdne, kamarádi!Je to krátký článěk - já vím! Ale chtěla jsem, aby jste věděli, že jsem na vás nezapomněla!
Mějte se krásně a snad se v týdnu uvidíme u temátu týdne! S láskou vaše Leaness!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 1. prosince 2015 v 20:25 | Reagovat

Já jsem v sobotu byla na Veggie vánocích a pokecala jsem si s mojí oblíbenou vlogerkou a vyfotila se s ní :) A taky se samozřejmě nadlábla a potkala spoustu zajímavých lidí :)

2 Janča Janča | E-mail | Web | 3. prosince 2015 v 19:27 | Reagovat

Taky přemýšlím, že bych u nás zašla na besídku, ale ani nevím, jestli je teď v sobotu nebo kdy :D tady se člověk nic nedozví. Škoda, že jsi sem nedala fotku vašeho stromku. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama