Deník zoufalce ( den první )

1. listopadu 2015 v 18:00 | Leaness jméno mé! |  Deník zoufalce
Ahoj! Ahoj!
Možná jsem se rozhodla udělat krok k tomu, abych dala volný přístup mým myšlenkám, hromadící se v hlavě jako bordel, který jednoznačně patří do koše. Moje životní a pubertální strasti začínají, nebo spíše pokračují a já opravdu nestíhám, protože se cítím unavená a naprosto nepoužitelná.

Za prvé: Měla bych se učit! Dneska jsem (ne)dokončila svůj záznam z četby ( ovšemže potěšení je to, že ho mám odevzdat až koncem týdne) - nepotěšení je však takové, že budu hledat skulinku, kdy a jak ho dokončit a zakončit opravdu bravůrně!

Za druhé: Dneska je neděle a moje každodenní vstávání v pět hodin je konečně za dveřmi! Prázdniny utekly a moje oči pomalu brečí a nudle pomalu zasychají na polštáři ( viz. metoda v článku Strašák pod postelí ). Musím říct, že se snažte vyvarovat nudlím na polštáři - možnost přilepených vlasů na polštáři není zas tak velká senzace!

Za třetí: Když vám to řeknu polopatě... jsem mladá a zatím nezkažená dívka, která se ráda dívá na kluky, jako snad každá holka v pubertálním věku. Avšak! Není to tak, že bych byla nějaká jednoduchá! To nikoliv! Jen hledám někoho, kdo by mi konečně utíral ty nudle a odtrhával vlasy od polštáře. Ale teď k věci! Můj kamarád mi doporučil způsob, který se zdá naprosto směšný! On totiž je!

"Nahoď udici a lov rybičky!"
"Cože?"
" Prostě krm rybičky a pak je posbírej!"

Tak a zkusila jsem to! Zkusila jsem to na toho jednoho kluka a vypadalo to slibně! Naprosto slibně! A nezabralo to.. (Friendzone forever!) Na víc kluků to prosim vás nezkoušejte! To je kekel! Jsme holky! Hrdý a krásný..
Další připomínka! Nejvíc jsem šla do kolen, když mi kamarád řekl, že je to naprosto banální věc jako kakání. Nechápu! Ne, že bych nepochopila, co je banální! Spíš jsem nepobírala to, proč to zrovinka přirovnal ke slovu kakání!

Za čtvrté: Tenhle týden jsem byla po dlouhé době v kině! Světe drž se! PARANORMAL ACTIVITY (haha).
Jelikož jsem od přírody strašlivá hrdinka ( navrhla jsem to já!), tak se samozřejmě opravdu nebojím! (jenom mi sem tam ulítlo sprosté slovíčko, moje zašpuntovaný uši a přivřený oči byly důkazem naprostého hrdinství!) ale nic! Řeknu vám, že když jsem byla sama doma, tak jsem se absolut nebála! ( ehmmm - rozsvícený lampičky )
Ne, teď vážně. Dějově předvídatelný film, nic nového a tak.. Prostě klasika.

Za paté: T - A - N - E - Č - N - Í
Upocená těla, upocené čelo. Mokré vlasy, mokrý záda. Prostě je to dokonalý místo na upocené seznámení! Dobře.. s nikým jsem se neseznámila. Ale fotili jsme se! Mokrou fotku v šatech ještě nemám!
Brr, teď zním jak prase! Budu vám dávat hlášení!

Za šesté: Podzimní deprese - tak zní téma dosti lidí. Podzim je na to jako dělanej! Ještě nedávno jsem při schůzce s holkama řekla... no, cituji " Mám deprese z toho, že nemám deprese."
No řeknu vám, že můj přemýšlivý týden nastává ( nechci psát depresivní, protože mi to zní až moc vážně ).

Shrnutí: Tímto musím dnes opravdu končit. Nevím, zda Deník zoufalce bude existovat každý den, ale mohl by snad každý týden! Stejně je mi jasné, že to nikdo číst nebude! Teda, jenom já.. že ano. :-D
Každopádně imaginárním čtenářům přeji hodně zdaru do nového měsíce a i týdne!
PS: Případné chyby v textu omluvte ( když jsem te puberťačka, ne? )


(zdroj: Weheartit)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ziz Ziz | 1. listopadu 2015 v 18:48 | Reagovat

Se školou to mám podobné, občas se sice vážně chci učit, ale po nějaké době mě to přejde, někdy třeba jen po půl hodině.
Kluci u nás na gymplu se taky k ničemu moc nemají, friendzone a když by mohlo být něco víc, tak se snad začnou bát nebo co. Občas zabere když holka převezme iniciativu, ale přijde mi to nesprávné, to by přeci měli dělat kluci.
A do tanečních mě museli přemlouvat, pomohlo až to, když mi mamka koupila několikery šaty podle mého výběru, nejvíc se mi z nich líbí tyhle http://pontikon.cz/produkt/saty-na-ples-dlouhe/

2 Leaness Leaness | Web | 1. listopadu 2015 v 19:02 | Reagovat

[1]: Milá Ziz!
Děkuji za trpělivé přečtení. Jo, jo.. S učením je veliký boj! Ale bohužel.. Musíme s tím bojovat. Takže plnohodnotně s tebou soucítím.
Pokud je žena lovec, tak to rozhodně není správné, ale tváří se to docela zábavně. Jestli mám být lovec, tak to dopadne dosti špatně!
Nemáš ráda tancování? Já jo! Ale s mými trpasličími výstřednostmi jsem podupaná! Šaty pěkné! Černé ( všichni víme, že černá zeštíhluje!) ale mě by se v nich asi špatně tancovalo :-( Zkoušela jsi? :-)

3 retrofeeling retrofeeling | Web | 2. listopadu 2015 v 9:29 | Reagovat

Já to četla! :-D A pobavila jsi mě moc :-) Těším se na další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama