Deník zoufalce ( část druhá )

11. listopadu 2015 v 20:33 | Leaness jméno mé! |  Deník zoufalce
Ahoj, ahoj!

Moje nenapravitelná nepravidelnost je opravdu mizerná! Ale mohu se vám ospravedlnit - týdenní divočárna ve škole byla naprosto k neutržení! Co hodina to test + plus nějaké pěkné potící zkoušeníčko u tabule.
Další věc, která mě trápí - Deník zoufalce prostě nemůžu chodit po dnech, proto to rozdělím na části! To bude lepší.


Za prvé: Faux-pas v obchodě prosim vás! Opravdu doufám, že tímto nikoho nepohorším. Pokud ano - tak nahoře je křížek, miláčkové. Je jasné, že ženy potřebují dokoupit zásobu vložek a tak dále. Moje strast začíná u chodu samoobslužné kasy, kde jsem všechno šikovně namarkovala ( holčička z vesnice je velice šikovná) a nakoupené zboží jsem chtěla strčit do tašky tak, aby to nikdo neviděl. Jsem to přeci jen stydlivka! Ale balíček překvapení mi vyletěl z ruky a pěkně se proletěl vzduchem, kde dopadl na zem. Můj vskutku pohoršený a rudý ksicht se rozhlédnul kolem, aby spatřil paní, co obsluhovala u kasy s naprosto smějícím obličejem. Můj pohled se přemístil na klučinu opřený o plastovou lavičku s překvapeným výrazem! Fajn, tohle by mi šlo.

Za druhé: Můj návod jak lovit kluky ( viz. zmíněný v první části ) je opět neúspěšný. Nebo spíše stále neúspěšný. Asi půjdu k ledu a budu dělat mrtvýho brouka (Jo, prostě si dej pohov, otravo). Prosim vás, pánové! Pokud mají být ženy lovkyně, tak jim to ulehčete! Je až úsměvné, jak muži očekávají od žen něco, co by mělo být v schopnostech mužů. (OK, kamarádko, to chce klídek!)

Za třetí: Zjištění, že jsem se znovu zmenšila o dva centimetry ( ze zázračných 157 na 155 cm - tyjo, bloncko, ty to teda válíš!), jsem se oklepala celkem rychle. Avšak, měření hmotnosti - to už je zkrátka jinej problémek! Dámy - moje životní úloha hrát hobita se prostě přežít dá. Sice s občasnými potížemi ( třeba srážka se ?třeťákem? se slovy - jé, promiň, já jsem tě neviděl - je opravdu milá). Nicméně moje stoupnutí na krásnou váhu, mě však trošku udeřilo! K sakru, hobita klidně dělat budu - ale tlustýho hobita ani náhodou! Moje hubené ručičky a nožičky jsou naprosto v normálu. Ale ten pupík. ( Už vidím, jak si mě představujete - malou, ošklivou, tlustou, chlupatou?) Tak JO!

PS: Přemýšlím o článku, kde zvýrazním problémy malinkatých holek s naprosto autentickým názvem!Dnešního zoufalce chci zakončit zoufalým obrázkem. Prostě tak! Vím, že dnešní část je taková o ničem, ale prostě tak to u zoufalce bývá. Pro dnešek musím zas a opět končit! Takže čusky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | E-mail | 16. listopadu 2015 v 11:15 | Reagovat

Ty jo, ještě že vim jak vypadáš. :D Jinak bych si myslela, že jsi nějaká zrůdička. :* :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama