Strašák pod postelí mě baví

28. července 2015 v 13:38 | Leaness |  Téma týdne
Strašák pod postelí je snad samozřejmá záležitost pro malé dítě, který nemá sourozence ( já teda mám!) a vlastní pokoj sám. Nebo naopak sourozence má, vlastní s ním společný pokoj - vždyť je to jedno, ne? Dětská představivost je pestrá, hrůzostrašná a poněkud drastická - vždycky se snaží přesvědčit mozek, že je to pravda. Jako malá jsem byla poněkud zvědavá, to mi s lehkých způsobem zůstalo do dneška. Představte si zvědavé dítě, co rádo krade horory ze zakázaného šuplíku! Kdyby jste věděli, kolik prořvaných nocí, mokrých polštářů od slz a zaslých nudlí bylo!
V mém jinak pubertálním světe se neberu za strašpytla, protože nespím s rozsvícenou lampičkou ( jenom si zapínám časovač na televzi - ale fakt jenom někdy), neskřípu zubama, jen když slyším nepříjemný zvuk ( to se jen občas podívám za sebe, jestli tam někdo není) a už vůbec nekontroluju něco pod postelí ( mám tam šuplíky)! Doma vychovávám ďábla v podobě čtyřnohé kočky s velkýma očima, které jí v noci svítí! Ďáblova rodina se pozná! Můj smích občas zní jako řvaní ježibaby a na fotkách vypadám jako při posledním stupni vymítání ďábla. (Ale jenom na některých! Jinak jsem celkem pěkný výtvor - díky rodičům.) K sakru, já jsem fakt egoista.
Možná jsem chtěla poukázat na to, že jediní strašidla pod postelí umíme být my lidé. Dokonale strašidelní v jiném ohledu, tak jak nás někdo stvořil. No není to krása? Možná, že můj druhý existenční článek na tomto blogu je krátký a vlastně i o ničem, ale to se prostě tak stává!
Mějte se krásně a užívejte týdne (pracovního a nebo prázdninového jako já!) - Ty závorky mě fakt baví. :-D
Ahoj! ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama